Jeśli o moją osobę chodzi, to naprawdę na imię mam Agata, lat 21 i jestem studentką. Studiuję na zacnej uczelni technicznej, na kierunku o nazwie informatyka. Chociaż nie przepadam za programowaniem.
Przepadam natomiast za grafiką, którą to wybrałam na swoją specjalizację, razem z filmem. Mam nadzieję związać się w przyszłości z tą branżą na stałe.

Moją drugą pasją obok grafiki jest fotografia. Po cichu marzę nad połączeniem jej z moim przyszłym zawodem, chociażby w małym stopniu. Najchętniej fotografuję przyrodę, chociaż chciałabym więcej pracować z ludźmi.

Jak łatwo zauważyć - lubię kosmetyki i tematy okołopielęgnacyjne. Kosmetyka i kosmetologia wydają mi się ciekawe, lubię zgłębiać się, tak dla przyjemności, w składy i właściwości. Być może jest to pozostałość po moim licealnym profilu - biologia-chemia. Do trzeciej klasy liceum chciałam pracować w laboratorium ;)

W wolnym czasie czytam, jeśli mam ku temu okazję. Jestem wielką fanką fantasy. Moi ukochani autorzy to Tolkien, Pratchett, Cheryh. Nie pogardzę jednak i innymi gatunkami, lubię czasami poczytać powieść Murakamiego lub sięgnąć po jakiś klasyk czy kryminał.
Oglądam też filmy i seriale, także najchętniej fantastyczne lub na podstawie komiksów Marvela, jednak nie tylko. Lubię piękne ujęcia i wyrazistych bohaterów.

Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, której słucham kiedy tylko mogę. Nawet gdy zasypiam w tle cicho gra radio. Wybór gatunków może jednak zaskoczyć, bo chociaż lubię różnorodność, to z moich głośników najczęściej słychać różne odmiany muzyki metalowej i folkowej. A ponoć nie wyglądam na taką ;)

Coś jeszcze? Uwielbiam koty i jeże, lubię gotować, staram się walczyć z negatywnym podejściem do życia, chciałabym mieszkać w mieszkaniu w stylu industrialno-rustykalnym, chociaż wiem, ze brzmi to dziwnie, toczę walkę z dodatkowymi kilogramami ;_;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...